Programma 2019 middag

StarttijdWednrCategorieVerenigingRoei(st)er 1Roei(st)er 2
11:456M13/14 2xNautilusEmma DijkstraJip Kemner
6M13/14 2xTrompFloor van OmmerenLoys van Dulken
11:481J14 1xNautilusFlorian Groenewegen
1J14 1xTrompWouter Verweij
11:513M14 1xDe HoopMeghan Post van der Burg
3M14 1xVikingJet van der Vegt
11:545J13/14 2xWillem IIIIvan van VeenDavid Luteijn
5J13/14 2xDe HoopMax BleekerMerijn de Clercq Subli
11:572J13 1xWillem IIIJoost Overbosch
2J13 1xVikingLaurens Kiewiet
12:007Mix13/14 2xWillem IIIBoukje GerdesWallace Santen
7Mix13/14 2xRICAuda Thorlu BanguraJaisson Thurga
12:032J13 1xNaardenAlexi Michielse
2J13 1xVikingYannick de Groot
12:064M13 1xWillem IIIMaria Maggio
4M13 1xDe DoorslagMadee Otten
12:096M13/14 2xTrompMarjolein PadtSofie Lyklema
6M13/14 2xVikingMaite KuipersJip Verhoeve
12:121J14 1xDe HoopLaurens Teepe
2J13 1xWillem IIIThijs Arisz
12:155J13/14 2xRICTom van GulikTristan Heeremans
5J13/14 2xVikingLuuk BoddekeJonas Oelderik
12:181J14 1xTrompTies Mol
2J13 1xVikingMees Melissen
12:212J13 1xVikingNils Querngester
2J13 1xDe HoopMarcelino Goedhart
12:246M13/14 2xNautilusSacha BrousAnna Klaver
6M13/14 2xRICPuck GodkewitschIselinn Aalbersberg
12:271J14 1xTrompMerijn Huysman
1J14 1xVikingTobias van Aken
12:305J13/14 2xDe HoopLapo HirschhoferZeno Gautier
5J13/14 2xVikingTijmen RobertzFons van der Linden
12:332J13 1xVikingLaurens van der Duijs
1J14 1xTrompOle Scherpel
12:363M14 1xTrompMarit Jansma
3M14 1xDordrechtscheKira Tchetverikov
12:395J13/14 2xDe HoopSebbe FormaEmil Hund
5J13/14 2xNautilusBart RasingFlorian Groenewegen
12:423M14 1xNautilusJip Kemner
4M13 1xVikingNina Bahre
12:455J13/14 2xTrompBas van OmmerenStorm Aalberts
6M13/14 2xDe HoopNoemi Post van der BurgMeghan Post van der Burg
12:484M13 1xTrompYu Ting van Rijswijk
4M13 1xDordrechtscheBente Huizinga
12:512J13 1xTrompLuka Weijers
2J13 1xWillem IIIDavid Luteijn
12:54
12:57
13:005J13/14 2xVikingJustus van der WorpYannick de Groot
13:033M14 1xTrompSofie Lyklema
3M14 1xNautilusEmma Dijkstra
13:065J13/14 2xWillem IIIJoost OverboschThijs Arisz
5J13/14 2xDe AmstelOscar BijlsmaJames McCaw
13:094M13 1xTrompFloor van Ommeren
13:121J14 1xDe AmstelSem Schenk
1J14 1xWillem IIIIvan van Veen
13:155J13/14 2xVikingMees MelissenLaurens Kiewiet
5J13/14 2xDe HoopLucas WesdorpThomas Wesdorp
13:183M14 1xTrompMarjolein Padt
3M14 1xWillem IIIBoukje Gerdes
13:215J13/14 2xTrompMerijn HuysmanTies Mol
5J13/14 2xVikingNils QuerngesterTobias van Aken
13:243M14 1xRICPuck Godkewitsch
3M14 1xNautilusAnna Klaver
13:272J13 1xVikingTijmen Robertz
2J13 1xDe HoopZeno Gautier
13:305J13/14 2xWillem IIIFloris MeppenWessel Wenneker
5J13/14 2xTrompWouter VerweijOle Scherpel
13:331J14 1xNautilusBart Rasing
1J14 1xWillem IIIWallace Santen
13:366M13/14 2xWillem IIIBoukje GerdesJulia Boots
6M13/14 2xVikingNina BahreJet van der Vegt
13:392J13 1xTrompBas van Ommeren
2J13 1xDe HoopSebbe Forma
13:424M13 1xVikingMaite Kuipers
4M13 1xDe HoopNoemi Post van der Burg
13:456M13/14 2xRICAuda Thorlu BanguraNona Thorlu Bangura
6M13/14 2xTrompMarit JansmaYu Ting van Rijswijk
13:483M14 1xNautilusSacha Brous
3M14 1xVikingJip Verhoeve
13:515J13/14 2xDe AmstelOlaf ScheepersDavid Combee
5J13/14 2xVikingEli HeimansLaurens van der Duijs
13:542J13 1xVikingJustus van der Worp
2J13 1xDe HoopLapo Hirschhofer
13:572J13 1xRICTom van Gulik
2J13 1xVikingFons van der Linden
14:005J13/14 2xNaardenBalthasar ten HoveAlexi Michielse
5J13/14 2xDe HoopLaurens TeepeMarcelino Goedhart
14:031J14 1xRICTristan Heeremans
1J14 1xTrompStorm Aalberts
14:066M13/14 2xDordrechtscheKira TchetverikovBente Huizinga
6M13/14 2xWillem IIIJael van AstenMaria Maggio
14:09
14:12
14:15Finale M13Tijdsnelste 1Finales worden geroeid tussen de tijdsnelste skiffeurs per categorie. De winnar van de finale is ook winnaar van de categorie, de nummer 2 van de finale wordt nummer 2 van de categorie.
Tijdsnelste 2
14:18Finale J13Tijdsnelste 1
Tijdsnelste 2
14:21
14:24Finale J14Tijdsnelste 1
Tijdsnelste 2
14:27Finale M14Tijdsnelste 1
Tijdsnelste 2